Príbeh vnučky

Projekt VNUČKA.sk, ktorý inšpiruje ľudí vytvárať RODINU pre osamelých seniorov, imobilných ľudí, či pacientov pripútaných na lôžko, vznikol v roku 2017 vďaka rovnakému myšlienkovému naladeniu, podobným skúsenostiam a prirodzenej potrebe byť prospešná. V januári 2019 sme získali najprestížnejšie ocenenie za ľudské snaženie v našej krajine.
Krištáľové krídlo 2018 v kategórii filantropia – ĎAKUJEME.

Janka :
Možno to bude znieť neuveriteľne, ale moju 70r. babku Annu, som spoznala a prvýkrát navštívila až vo svojich 28r. v roku 2014. Každý okamih s ňou od roku 2014 je pre mňa veľká inšpirácia. Vždy mi takáto babka chýbala. Spoznala som vďaka nej svet seniorov, ktorý je často smutný a opustený. Čo ma veľmi teší, že moja mama, našla opäť cestu k svojej mame. Projekt VNUČKA.SK je prirodzeným pokračovaním môjho príbehu, v ktorom chcem zo seba dať to najlepšie.

Nicole :

Keď som prišla na svet, z otcovej strany babka už nežila a dedka si nepamätám, lebo odišiel za ňou keď som mala 3 roky. Rodičov mojej mamy teda dedka a babku som spoznala osobne až v mojej dospelosti. V roku 2016 som ukončila VŠ odbor sociálna práca a projekt VNUČKA.SK je pre mňa veľkou výzvou a školou zároveň, ako urobiť svet krajším tam, kde z rôznych dôvodov nemôžu byť rodinní príslušníci so svojim blízkymi.

 


Kde sa žije seniorom najlepšie ?

Zobraziť výsledky/Results

Loading ... Loading ...

Referencie =>