PodporteVšetky služby pre seniorov sú bezplatné.
Náklady financujeme z príspevkov členov občianskeho združenia, 2%, darov fyzických a právnických osôb, pravidelne sa uchádzame o rôzne granty, projekty. Nie je to jednoduché, ale snažíme sa. Možno aj vo Vašom srdci sa nájde kúsok miesta, ktoré Vám napovie, ako nás môžete podporiť v snažení o krajší svet …  Ďakujeme!

Podporou
nášho občianskeho združenia finančným darom v akejkoľvek výške, ktorý použijeme výhradne na úhradu nákladov služieb pre seniorov.
číslo účtu : SK8383300000002401332830 FIO BANKA
BIC SWIFT : FIOZSKBAXXX
Kúpou jedinečnej knihy Profesionálna Vnučka
v kníhkupectvách alebo píšte na janka@vnucka.sk, obdržíte ju aj s podpisom a venovaním. Podporíte tak osamelých seniorov, pretože odmena autorke je určená na podporu projektu Vnučka.sk

Virtuálnou adopciou
osamelého seniora/ku, imobilného alebo na lôžko pripútaného človeka a predplaťte mu služby osobných návštev dobrovoľníčok alebo pravidelné telefonické kontaktovanie seniora/ky na čas aký si zvolíte. O čerpaní služieb adoptovaným užívateľom služby, Vám poskytneme pravidelný report.  Ak ste podnikateľ alebo firma, je možné vystaviť aj daňovo uznateľný doklad – Váš výdavok.

Darovaním
 SIM karty s kreditom, prípadne mobil alebo tablet. Poskytneme ho bezplatne seniorom na telefonáty s VNUČKOU, aby už neboli osamelí bez kontaktu a mohli telefonovať so svojou „vnučkou“ Mnohí sú dokonca schopní veľmi rýchlo sa naučiť používať aj tablet alebo počítač, facebook. Aj vďaka Vám budú v spojení so svetom.

Zdieľaním, komentovaním, lajkovaním
nás na sociálnych sieťach facebook, instagram

Máte nápad ?
inej možnosti podpory alebo spolupráce ? Kontaktujte nás prosím na janka@vnucka.sk


Za všetky formy podpory  ĎAKUJEME a tešíme sa, že vďaka Vám,
môžeme rozširovať zoznam prijímateľov služby VNUČKA.sk
Pridáte sa aj Vy ?


Podporili nás :


Ivan Švejna – bývalý štátny tajomník
Ministerstvo práce, soc. vecí a rodiny

Counsellor s.r.o

Salón MAGDA

Stratégie úspechu s.r.o

Bellisamade

Soňa Kšinská
MARY KAY director


Kde sa žije seniorom najlepšie ?

Zobraziť výsledky/Results

Loading ... Loading ...