PodporteVšetky služby pre seniorov sú bezplatné.
Náklady financujeme z príspevkov členov občianskeho združenia, 2%, darov fyzických a právnických osôb, pravidelne sa uchádzame o rôzne granty, projekty

Podporiť nás môžete tu
https://www.ludialudom.sk/vyzvy/5535

1. ADOPTUJTE
si virtuálne osamelého seniora/ku, imobilného alebo na lôžko pripútaného človeka a predplaťte mu služby osobných návštev dobrovoľníčok alebo pravidelné telefonické kontaktovanie seniora/ky na čas aký si zvolíte. O čerpaní služieb adoptovaným užívateľom služby, Vám poskytneme pravidelný report.  Ak ste podnikateľ alebo firma, je možné vystaviť aj daňovo uznateľný doklad – Váš výdavok.

2. PODPORTE
naše občianske združenie finančným darom v akejkoľvek výške, ktorý použijeme výhradne na úhradu nákladov služieb pre seniorov. Budeme veľmi vďační aj za Vaše 2% z daňového priznania.
číslo účtu : SK8383300000002401332830 FIO BANKA BIC SWIFT : FIOZSKBAXXX

3.  DARUJTE
nám SIM kartu s kreditom, prípadne mobil alebo tablet. Poskytneme ho bezplatne seniorom na telefonáty s VNUČKOU, aby už neboli osamelí bez kontaktu a mohli telefonovať so svojou „vnučkou“ Mnohí sú dokonca schopní veľmi rýchlo sa naučiť používať aj tablet alebo počítač, facebook. Aj vďaka Vám budú v spojení so svetom.

4. DOPLŇTE
nám kredit na telefónnom čísle 0950 397 524 aby sme mohli pravidelne volať a aj opusteným osamelým ľuďom, ktorí jednoducho nemajú ani 1 euro nazvyš a potešiť ich, spríjemniť im deň. Kredit nám môžete doplniť na každej pošte behom pár sekúnd, stačí nahlásiť naše tel. číslo pracovníčke pošty, zadať sumu minimum je 4 eur a je hotovo. Prípadne tak môžete urobiť aj online cez internet na linke nižšie.  Darcov radi zverejníme.
DOBIŤ KREDIT 0950 397 524

5. ZDIEĽAJTE, LAJKUJTE
nás na sociálnych sieťach facebook, instagram

6. MÁTE NÁPAD
inej možnosti podpory alebo spolupráce ? Kontaktujte nás na janka@vnucka.sk alebo na faceboooku si pridajte Janku vnučku za priateľa, prípadne navštívte našu stránku facebook.com/vnucka.sk prípadne volajte 0950 397 524


Za všetky formy podpory  ĎAKUJEME a tešíme sa, že vďaka Vám,
môžeme rozširovať zoznam prijímateľov služby VNUČKA.sk
Pridáte sa aj Vy ?


Partneri a podporovatelia projektu :

Ivan Švejna – štátny tajomník
Ministerstvo práce, soc. vecí a rodiny

Counsellor s.r.o

Salón MAGDA

Stratégie úspechu s.r.o

Soňa Kšinská
MARY KAY director