PodporteAk žijete na Slovensku, podporiť nás môžete tu
https://www.ludialudom.sk/vyzvy/5535

1. ADOPTUJTE
si virtuálne osamelého seniora/ku, imobilného alebo na lôžko pripútaného človeka a predplaťte mu služby osobných návštev dobrovoľníčok alebo pravidelné telefonické kontaktovanie seniora/ky na čas aký si zvolíte. O čerpaní služieb adoptovaným užívateľom služby, Vám poskytneme pravidelný report.  Ak ste podnikateľ alebo firma, je možné vystaviť aj daňovo uznateľný doklad – Váš výdavok.

2. PODPORTE
naše občianske združenie finančným darom v akejkoľvek výške, ktorý použijeme výhradne na úhradu nákladov služieb pre seniorov, ktorým ekonomická situácia nedovoľuje využiť služby VNUČKY. Budeme veľmi vďační aj za Vaše 2% z daňového priznania.
číslo účtu : SK8383300000002401332830 FIO BANKA BIC SWIFT : FIOZSKBAXXX

3.  DARUJTE
nám SIM kartu s kreditom, prípadne mobil alebo tablet. Poskytneme ho bezplatne seniorom na telefonáty s VNUČKOU, aby už neboli osamelí bez kontaktu a mohli telefonovať so svojou „vnučkou“ Mnohí sú dokonca schopní veľmi rýchlo sa naučiť používať aj tablet alebo počítač, facebook. Vnučka ich uvedie do digital sveta …

4. DOPLŇTE
nám kredit na telefónnom čísle 0950 397 524 aby sme mohli pravidelne volať a aj opusteným osamelým ľuďom, ktorí jednoducho nemajú ani 1 euro nazvyš a potešiť ich, spríjemniť im deň. Kredit nám môžete doplniť na každej pošte behom pár sekúnd, stačí nahlásiť naše tel. číslo pracovníčke pošty, zadať sumu minimum je 4 eur a je hotovo. Prípadne tak môžete urobiť aj online cez internet na linke nižšie.  Darcov radi zverejníme.
DOBIŤ KREDIT 0950 397 524

5. ZDIEĽAJTE, LAJKUJTE
nás na sociálnych sieťach facebook, instagram a odporučte nás tým, o ktorých si myslíte, žeby naše služby radi využili

6. MÁTE NÁPAD
inej možnosti podpory alebo spolupráce ? Kontaktujte nás na janka@vnucka.sk alebo na faceboooku si pridajte Janku vnučku za priateľa, prípadne navštívte našu stránku facebook.com/vnucka.sk prípadne volajte 0950 397 524


Za všetky formy podpory  ĎAKUJEME a tešíme sa, že vďaka Vám,
môžeme rozširovať zoznam prijímateľov služby VNUČKA.sk


Partneri a podporovatelia projektu :

Ivan Švejna – štátny tajomník
Ministerstvo práce, soc. vecí a rodiny
Counsellor s.r.o

Salón MAGDA

Stratégie úspechu s.r.o

Soňa Kšinská
MARY KAY director

p r i d á t e   s a    a j   V y  ?